Bývam tu, čiže som.

Autor: Caroline Líšková | 21.9.2018 o 19:29 | Karma článku: 8,98 | Prečítané:  3556x

Som rodená Bratislavčanka, to už väčšina z vás vie. Áno, kandidovala som na primátorku Bratislavy a myslela som to úprimne a vážne. 

Keďže som si uvedomovala, že  si  s Jánom Mrvom vzájomne uberáme hlasy a tým nepriamo podporujeme možné víťazstvo súčasného vedenia Bratislavy, dohodli sme sa na primárkach. Vyhral ich Ján Mrva.  Výsledok som verejne akceptovala a Jána Mrvu som podporila. Ako sme sa dohodli, zaradila som sa do jeho  odborného tímu, ako aj na kandidátku za poslankyňu do mestského zastupiteľstva Bratislavy. Férová dohoda, férový postoj. Len podotýkam, k dohode vzájomný rozstrel pristúpilo sedem pravicových opozičných strán, čo je veľká vec. Spojenectvo vytvára silu a synergiu, aj preto by osobné ambície nemali prevýšiť verejný záujem v prospech občanov. Verím, že ostanem vzorovým príkladom do budúcnosti.

Kandidujem na mestskú poslankyňu za mestskú časť Nové Mesto. Pýtate sa prečo? Moja odpoveď znie: Pretože bývam v Novom Meste. Áno, v Bratislave-Novom Meste. Myslím si, že  je fér kandidovať za mestskú časť, v ktorej práve bývam a ktorej chcem pomôcť. Len chvíľku som mala dilemu, či mám kandidovať za mestskú časť, v ktorej mám ešte stále trvalý pobyt, alebo tam, kde práve bývam a pravdepodobne dožijem zvyšok života. Problémy mestskej časti Nové Mesto už mám zanalyzované aj vďaka projektu Fungujúca Bratislava.
Aktívnym pôsobením v komunálnej politike chcem prispieť k tomu, aby sa táto mestská časť zmenila na modernú lokalitu 21. storočia. Teším sa na stretnutia s obyvateľmi, ktorí sú tou najväčšou inšpiráciou.  

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?